Transport specjalistyczny – sejfy i pianina

Świadczymy specjalistyczne usługi w transporcie ciężkim. Transport specjalistyczny wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz przede wszystkim narzędzi do przeprowadzenia takiej operacji. Klient sam nie jest w stanie absolutnie poradzić sobie z tak specyficznym sprzętem do przeprowadzenia w inne miejsce. Cena transportu pianina czy fortepianu zależna jest od wielu czynników, ponieważ w naszej pracy spotykamy się z różnymi warunkami.

Jak każda usługa tego typu wymaga dokładnej analizy, czyli audyty samego zlecenia oraz osobistych oględzin. Na podstawie przedstawionych informacji dokonujemy wyceny. Pianina, jak każdy instrument muzyczny wymaga szczególnej troski w trakcie przewozu w inne miejsce. Minimalna nieuwaga podczas transportu pianina może zakończyć się katastrofą. Pianina i fortepiany to nie wszystko. Przewozimy również sejfy, serwery, kasy, kserokopiarki czy kasy pancerne.

Sejf czy też kasa pancerna nie należy do delikatnych sprzętów jak chociażby fortepian czy pianino, jednak jego zawartość może być bezcenna dla naszego klienta. Przeprowadzka sejfu także wymaga niezbędnego doświadczenia oraz odpowiedniego, indywidualnego podejścia do danego zagadnienia. Całą zawartość w sejfie skrupulatnie zabezpieczymy. Wszystkie nasze usługi są dodatkowo ubezpieczone.

Call Now Button